Dermativa to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i jakość usług spotykają się z troską o komfort klienta. Profesjonalizm zrodzony z pasji sprawi, że poczujesz się w odpowiednim miejscu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a wizyta poprzedzona jest dokładnym wywiadem i analizą potrzeb.

Myślą przewodnią salonu Dermativa jest dbanie o ciało w zgodzie z naturą. Marki, na których wykonywane są zabiegi, odznaczają się naturalnym składem, wyeliminowaniem zbędnych składników, które są niebezpieczne dla organizmu oraz środowiska. Są to również produkty cruelty free, nie testowane na zwierzętach. Ponadto tam, gdzie było to możliwe, stosowane są komponenty biodegradowalne oraz recyklingowe. Dla utrzymania porządku używana jest naturalna chemia gospodarcza.

Agata Adamczyk, właścicielka Dermativa, podolożka

Jestem absolwentką Szkoły Podologii Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś we Wrocławiu oraz Akademii Prenier w Poznaniu. Od 2009 roku pracuję w branży beauty z pełnym zaangażowaniem i energią, którą dają mi moi klienci. Praca jest moją pasją-wolny czas poświęcam na udział w szkoleniach, kongresach, webinarach oraz każdej innej dostępnej formie edukacji podologicznej. Doświadczenie i wiedza zdobywane podczas tych wydarzeń pozwala być otwartym na potrzeby klienta, które staram się zaspokajać na najwyższym poziomie. Moją misją jest zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat pielęgnacji stóp oraz działań podologa. Organizuję spotkania z seniorami, rencistami i dziećmi, działam aktywnie w  social media, by dotrzeć do jak nawiekszego grona odbiorców. Do ciała podchodzę holistycznie.

Emilia i Piotr Biegańscy to fizjoterapeuci pasjonaci. Szerokie spojrzenie na temat problemów ze stopami ich specjalność. Dzieci z wadami stóp a w konsekwencji całej postawy, sportowców z przeciążeniami, pacjentów z problemami bólowymi w obrębie stopy zapraszamy na kompleksową diagnostykę i terapię.

Badanie na podoskopie oraz ocena funkcjonalna dają możliwości prawidłowego doboru ćwiczeń leczniczych czy wkładek termoplastycznych. Efekty wspomagamy bandażowaniem, kinesiotapingiem i tapingiem sportowym w zależności od potrzeb. Dzięki pracy na jedynym w Polsce systemie do analizy postawy Synotech terapie są jeszcze bardziej wnikliwe i dokładne.

Współpraca na płaszczyźnie podolog-fizjoterapeuta daje ogromne możliwości naszym pacjentom. Praca nad problemami, z którymi trafiacie do Dermativa staje się łatwiesza, a efekty szybsze i bardziej wymierne.