Partnerzy

Peclavus już od 1962 roku jest producentem znakomitych preparatów do pielęgnacji oraz leczenia paznokci i skóry stóp. Rodzinna firma postawiła od początku na produkcję kremów, balsamów, preparatów leczniczych, olejków i emulsji zdobytych wyłącznie z natury. Peclavus w swoich produktach stosuje tylko naturalne i biologiczne składniki oraz wdraża przyjazny dla środowiska naturalnego proces technologiczny.

W procesie produkcji kosmetyków nie używa syntetycznych zapachów ani sztucznych kolorów, produktów ropopochodnych jak parafina, PEG, Propyle, alkyle itd. Nie używa olejów silikonowych oraz genetycznie modyfikowanych organizmów. Opakowania wykonane są z szkła, papieru i innych materiałów nieszkodliwych dla środowiska naturalnego. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Polska marka produkująca hybrydy, które nie tylko charakteryzują się bogatą paletą kolorystyczną, ale przede wszystkim zapewniają komfort aplikacji i gwarantują doskonałą jakość. Starannie dobrane składniki tak, by produkty miały idealną konsystencję, krycie i były wolne od takich substancji jak: formaldehyd, kamfora, toluen, ołów, akrylany oraz były pozbawione intensywnego zapachu i nie były testowane na zwierzętach.


Marka kosmetyków dla domu stworzona przez dwie zakręcone w temacie ekologii Polki, Martę i Karinę. W składzie produktów KLAREKO znajdziemy tylko naturalne i bezpieczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia naturalnego. Zapachy uzyskiwane są poprzez selektywny dobór olejków eterycznych. Produkty nie wchodzą w niebezpieczne reakcje ze sobą nawzajem.

Firma mająca ponad 70-letnią tradycję produkcji kosmetyków do pielęgnacji stóp.Respektuje wszystkie międzynarodowe standardy kosmetyczne. Laboratoria ASEPTA zobowiązują się do używania tylko niezbędnych składników, w celu optymalnego dopasowania i wydajności. Wybierają najskuteczniejsze składniki aktywne i ustalają odpowiednią dawkę.  Zobowiązują się do uważnego monitorowania pochodzenia i jakości swoich surowców. Możliwość śledzenia wszystkich użytych składników wraz z produktami końcowymi zapewnia optymalną zgodność.

Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego zasługują na szczególną uwagę.

Motto niemieckiej marki, która od 70 lat zajmuje się produkcja kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji stóp, a także wyposażeniem gabinetów podologicznych. Stawiają na najwyższą jakość swoich produktów. Składniki stosowane przy produkcji są naturalne i szczegółowo dobierane.

Bydgoski gabinet fizjoterapii, który funkcjonuje od 2014 r. Zajmuje się Fizjoterapią dorosłych (manualne leczenie dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchomości, a także powrót do sprawności po operacji lub kontuzji) i dzieci (wspomaganie rozwoju najmłodszych, indywidualne ćwiczenia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym). Zajmują się formowaniem i montowaniem termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB MEDICAL.

Wkładki są wykonywane po podoskopowym oraz funkcjonalnym badaniu stóp. Podgrzanie wkładek umożliwia formowanie materiału, a przez to indywidualne dopasowanie do stopy. Właściwości materiału pozwalają na wielokrotne podgrzewanie i formowanie aby umożliwić kolejne korekcje ustawienia stopy po czasie.

Wysoką jakość zapewnia materiał EVA o podwójnej gęstości, który cechuje się wyjątkowymi parametrami wytrzymałości, amortyzacji, izolacji ciepła, ochrony przed wilgocią  Jest bezpieczny dla środowiska.

Wkładki zalecane są w przypadku -płaskostopia, odcisków, koślawości i szpotawości stawu skokowego, Hallux Valgus, ostróg piętowych, zapalenia rozcięgna podeszwowego oraz profilaktycznie u sportowców.

Dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Specjalizuję się w dietetoterapii chorób metabolicznych. Interesuję się szczególnie dietą w chorobie Hashimoto, insulinooporności, cukrzycy, a także w zespole jelita drażliwego. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na konferencjach naukowych i szkoleniach, co pozwala mi na skuteczną dietoterapię nawet najcięższych przypadków chorób dietozależnych.

Na co dzień jestem także Trenerem Personalnym, co pomaga mi w uzyskaniu jeszcze lepszych efektów u osób, które pragną nie tylko zmienić cyferki na wadze, ale też ujędrnić swoje ciało i polepszyć samopoczucie.

Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, które pozwala mi na ułożenie jadłospisu uwzględniającego nawyki żywieniowe danej osoby, aby dieta nie była obowiązkiem a przyjemnością. W moim gabinecie, usługi nie kończą się na analizie i jadłospisie, ale także na kreowaniu zdrowych nawyków żywieniowych